Panel logowania

Sponsorzy

                                                                           

Partnerzy medialni

                                           

Partnerzy

                                                           

Facebook

  • PLAY-OFF (do 3 zwycięstw) - mecz nr 5
    II Liga Grupa 2
    25.03.2015 godz. 12:00
    -------------------------------------------
    Stan rywalizacji PLAY-OFF 2 : 3
  • 2 : 3
    22:25, 19:25, 25:20, 25:18, 12:15
  • Przeciwnik: MKST Astra Nowa Sól
  • Miejsce: Nowa Sól
  • PLAY-OFF (do 3 zwycięstw) - mecz nr 4
    II Liga Grupa 2
    22.03.2015 godz. 12:00
    -------------------------------------------
    Stan rywalizacji PLAY-OFF 2 : 2
  • 3 : 0
    26:24, 25:16, 25:21
  • Przeciwnik: MKST Astra Nowa Sól
  • Miejsce: SP nr 10 Bielawa, ul. Grota Roweckiego 6

Tabela II liga Grupa 2

Lp. Nazwa Mecze Pkt
1 MKST Astra Nowa Sól 18 46
2 KS Gwardia Wrocław 18 41
3 KS AZS UZ Zielona Góra 18 39
4 KS Beewatec Bielawianka Bester Bielawa 18 28
5 MKS Olavia Oława 18 28
6 MSKS Orion Sulechów 18 22
7 UKS Mickiewicz Kluczbork 18 19
8 SPS Chrobry Głogów 18 18
9 Dolmat Siatkarz Oleśnica 18 15
10 WKS Sobieski Żagań 18 14

Wyniki play-off o 1-4

gospodarz gość wynik sety
Astra Nowa Sól Beewatec Bielawianka Bester 3:2 -21,32,19,-22,10
Gwardia Wrocław AZS Zielona Góra 3:2 24,-22,-23,22,11
Astra Nowa Sól Beewatec Bielawianka Bester 3:2 23,16,-12,-19,9
Gwardia Wrocław AZS Zielona Góra 3:2 24,-22,-23,22,11
AZS Zielona Góra Gwardia Wrocław 0:3 -22,-18,-23
Beewatec Bielawianka Bester Astra Nowa Sól 3:2 -19,21,22,-12,10
Beewatec Bielawianka Bester Astra Nowa Sól 3:0 24,16,21
Astra Nowa Sól Beewatec Bielawianka Bester 2:3 -22,-19,20,18,-12

Wyniki play-off o 7-10

gospodarz gość wynik sety
Chrobry Głogów Siatkarz Oleśnica 3:2 -21,22,-19,22,12
Mickiewicz Kluczbork Sobieski Żagań 1:3 -17,-22,22,-22
Chrobry Głogów Siatkarz Oleśnica 3:2 18,-22,21,-30,11
Mickiewicz Kluczbork Sobieski Żagań 1:3 -18,23,-17,-13
Siatkarz Oleśnica Chrobry Głogów 3:1 14,20,-17,12
Sobieski Żagań Mickiewicz Kluczbork 3:0 24,22,16
Siatkarz Oleśnica Chrobry Głogów 2:3 -,-,-,-,-