Panel logowania

Sponsorzy

                                                                                           

Partnerzy medialni

                                               

Partnerzy

                                                           

Facebook

  • TURNIEJ FINAŁOWY O I LIGĘ
    05.05.2016 - 08.05.2016
    SANOK
  • GRUPA "B"
    czwartek godz. 17:00

    0:3
    18:25, 15:25, 17:25
  • GRUPA "A"
    czwartek około godz. 19:30

    0:3
    19:25, 26:28, 21:25
  • GRUPA "A"
    piątek godz. 17:00

    3:1
    28:30, 25:23, 25:14, 25:23
  • GRUPA "B"
    piątek około godz. 19:30

    3:2
    25:20, 16:25, 26:28, 25:22, 15:13
  • GRUPA "A"
    sobota godz. 17:00

    3:0
    25:21, 25:16, 25:21
  • GRUPA "B"
    sobota około godz. 19:30

    3:0
    25:23, 25:21, 25:15
  • PIERWSZY FINAŁ O AWANS DO I LIGI
    niedziela godz. 11:00

    3:1
    25:17, 23:25, 25:20, 25:19
  • DRUGI FINAŁ O AWANS DO I LIGI
    niedziela około godz. 13:30

    1:3
    21:25, 25:19, 23:25, 19:25
  • Uczestnicy:

    TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok

    SMS Neobus Raf-Mar Niebylec

    LKS Czarni Wirex Rząśnia

    OFM Bielawianka Bester Bielawa

    MKST Astra Nowa Sól

    SKS Hajnówka
  • Miejsce:

    Hala Sportowa Centrum Sportowo-Dydaktycznego przy PWSZ w Sanoku

    ul. Mickiewicza 21

    38-500 Sanok
  • TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY O I LIGĘ
    22-24.04.2016
    GRUDZIĄDZ
  • piątek godz. 16:00

    0:3
    17:25, 22:25, 22:25
  • piątek godz. 19:00

    0:3
    23:25, 16:25, 20:25
  • sobota godz. 16:00

    2:3
    25:19, 25:20, 21:25, 14:25, 8:15
  • sobota godz. 19:00

    0:3
    20:25, 18:25, 20:25
  • niedziela godz. 11:00

    1:3
    16:25, 25:15, 20:25, 19:25
  • niedziela godz. 14:00

    3:1
    26:24, 25:21, 14:25, 25:22
  • Uczestnicy:

    KS Stal Grudziądz

    LUKS Wilki Wilczyn

    OFM Bielawianka Bester Bielawa

    MKST Astra Nowa Sól
  • Miejsce:

    Mniszek Arena

    Centrum Sportowo-Rekreacyjne

    ul. Sportowców 3

    86-300 Grudziądz

TURNIEJ FINAŁOWY Grupa A

Lp. Nazwa Mecz Pkt Set
1 TSV Sanok 2 4 6:0
2 Czarni Wirex Rząśnia 2 3 3:4
3 SMS Neobus Niebylec 2 2 1:6

TURNIEJ FINAŁOWY Grupa B

Lp. Nazwa Mecz Pkt Set
1 SKS Hajnówka 2 4 6:0
2 OFM Bielawianka Bester Bielawa 2 3 3:5
3 Astra Nowa Sól 2 2 2:6

Tabela TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY

Lp.NazwaMeczPktSet
1 OFM Bielawianka Bester Bielawa 3 6 9:3
2 MKST Astra Nowa Sól 3 5 8:4
3 KS Stal Grudziądz 3 4 4:6
4 LUKS Wilki Wilczyn 3 3 1:9

Play-off o 1-4 ( do 3 zw. )

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester Orzeł Międzyrzecz 3:0 17, 18, 18
AZS Zielona Góra Astra Nowa Sól 2:3 19, -23, -14, 23, -24
OFM Bielawianka Bester Orzeł Międzyrzecz 3:0 23, 22, 25
AZS Zielona Góra Astra Nowa Sól 0:3 -21, -19, -14
Orzeł Międzyrzecz OFM Bielawianka Bester 1:3 23, -18, -17, -21
Astra Nowa Sól AZS Zielona Góra 3:1 17, 19, -21, 23

Dwumecz o 5 miejsce

gospodarz gość wynik sety
Olavia Oława Sobieski Żagań 3:1 19, -24, 14, 12
Sobieski Żagań Olavia Oława 3:2 -18, 16, -24, 18, 12

Dwumecz o 7 miejsce

gospodarz gość wynik sety
Olimpia Sulęcin Gwardia Wrocław 3:0 21, 15, 21
Gwardia Wrocław Olimpia Sulęcin 3:0 16, 23, 21

Play-out o utrzymanie

gospodarz gość wynik sety
Chrobry Głogów MLKS Volley Gubin 3:0 18, 13, 11
Chrobry Głogów MLKS Volley Gubin 3:1 -27, 19, 22, 19
MLKS Volley Gubin Chrobry Głogów 0:3 -18, -15, -21

Tabela II liga Grupa 2

Lp. Nazwa Mecze Pkt
1 KS OFM Bielawianka Bester Bielawa 18 42
2 KU AZS UZ Zielona Góra 18 38
3 MKST Astra Nowa Sól 18 37
4 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 18 31
5 WKS Sobieski Żagań 18 31
6 MKS Olavia Oława 18 25
7 KS Gwardia Wrocław 18 24
8 STS Olimpia Sulęcin 18 21
9 SPS Chrobry Głogów 18 20
10 MLKS A.Z. IWANICCY Gubin-Krosno 18 1

Wyniki kolejka 18

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester Olimpia Sulęcin 3:1 -22, 19, 20, 22
Sobieski Żagań Astra Nowa Sól 1:3 23, -14, -19, -21
Gwardia Wrocław Chrobry Głogów 3:2 20, 15, -23, -27, 12
Olavia Oława Volley Gubin 3:0 18, 14, 19
Orzeł Międzyrzecz AZS Zielona Góra 2:3 22, -19, 19, -17, -7

Wyniki kolejka 17

gospodarz gość wynik sety
Astra Nowa Sól OFM Bielawianka Bester 3:0 19, 16, 23
Chrobry Głogów Sobieski Żagań 1:3 18, -24, -23, -20
Olavia Oława Gwardia Wrocław 3:2 29, -19, -21, 22, 13
AZS Zielona Góra Volley Gubin 3:1 16, 18, -23, 16
Olimpia Sulęcin Orzeł Międzyrzecz 3:1 23, -26, 19, 23

Wyniki kolejka 16

gospodarz gość wynik sety
Sobieski Żagań OFM Bielawianka Bester 0:3 -23, -21, -23
Volley Gubin Olimpia Sulęcin 1:3 22, -18, -20, -19
Gwardia Wrocław AZS Zielona Góra 0:3 -24, -22, -20
Olavia Oława Chrobry Głogów 3:1 -23, 18, 20, 20
Orzeł Międzyrzecz Astra Nowa Sól 3:2 29, -20, -16, 23, 15

Wyniki kolejka 15

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester Orzeł Międzyrzecz 3:0 24, 17, 18
Olimpia Sulęcin Gwardia Wrocław 3:0 17, 21, 21
AZS Zielona Góra Chrobry Głogów 3:0 20, 21, 17
Olavia Oława Sobieski Żagań 1:3 -21, 20, -18, -15
Astra Nowa Sól Volley Gubin 3:0 15, 19, 22

Wyniki kolejka 14

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester Volley Gubin 3:0 23, 18, 21
Gwardia Wrocław Astra Nowa Sól 3:2 -18, -22, 23, 21, 9
Chrobry Głogów Olimpia Sulęcin 1:3 -21, -20, 22, -15
Olavia Oława AZS Zielona Góra 0:3 -18, -19, -20
Sobieski Żagań Orzeł Międzyrzecz 0:3 -21, -21, -19

Wyniki kolejka 13

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester Gwardia Wrocław 3:1 -20, 17, 20, 23
Astra Nowa Sól Chrobry Głogów 1:3 -20, 24, -23, -21
Olimpia Sulęcin Olavia Oława 3:2 -19, -21, 20, 21, 10
AZS Zielona Góra Sobieski Żagań 3:0 23, 23, 15
Orzeł Międzyrzecz Volley Gubin 3:0 21, 20, 21

Wyniki kolejka 12

gospodarz gość wynik sety
SPS Chrobry Głogów OFM Bielawianka Bester 0:3 -19, -14, -25
Olavia Oława Astra Nowa Sól 3:2 -21, 25, -20, 22, 8
AZS Zielona Góra Olimpia Sulęcin 3:1 17, -21, 18, 26
Sobieski Żagań Volley Gubin 3:0 16, 19, 14
Gwardia Wrocław Orzeł Międzyrzecz 3:2 -15, -23, 15, 25, 18

Wyniki kolejka 11

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester Olavia Oława 3:1 20, -22-, 18, 16
Astra Nowa Sól AZS Zielona Góra 2:3 22, -25, 28, -24, -10
Olimpia Sulęcin Sobieski Żagań 0:3 -19, -20, -23
Volley Gubin Gwardia Wrocław 1:3 -18, 18, -19, -22
Orzeł Międzyrzecz SPS Chrobry Głogów 3:0 22, 16, 14

Wyniki kolejka 10

gospodarz gość wynik sety
AZS Zielona Góra OFM Bielawianka Bester 3:1 -23, 21, 20, 20
Olimpia Sulęcin Astra Nowa Sól 1:3 -23, -14, 21, -40
Sobieski Żagań Gwardia Wrocław 3:2 -21, 20, 16, -21, 12
SPS Chrobry Głogów Volley Gubin 3:0 19, 21, 17
Olavia Oława Orzeł Międzyrzecz 3:1 -21, 21, 24, 20

Wyniki kolejka 9

gospodarz gość wynik sety
Olimpia Sulęcin OFM Bielawianka Bester 0:3 -17,-23,-15
Astra Nowa Sól Sobieski Żagań 3:2 18, -23, 20, -14, 14
SPS Chrobry Głogów Gwardia Wrocław 0:3 -12,-23,-21
Olavia Oława Volley Gubin 1:3 -14, 21, -15, -15
AZS Zielona Góra Orzeł Międzyrzecz 3:0 18, 19, 22

Wyniki kolejka 8

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester Astra Nowa Sól 3:1 29, -19, 21, 17
Sobieski Żagań SPS Chrobry Głogów 1:3 -20, 23, -14, -22
Gwardia Wrocław Olavia Oława 3:1 -21, 19, 12, 18
Volley Gubin AZS Zielona Góra 0:3 -18, -24, -20
Orzeł Międzyrzecz Olimpia Sulęcin 3:0 19, 16, 17

Wyniki kolejka 7

gospodarz gość wynik sety
OFM Bielawianka Bester Sobieski Żagań 3:1 23, -23, 21, 17
Astra Nowa Sól Orzeł Międzyrzecz 3:1 18, 14, -18, 16
SPS Chrobry Głogów Olavia Oława 3:1 -28, 23, 23, 22
AZS Zielona Góra Gwardia Wrocław 1:3 -19, -22, 16, -20
Olimpia Sulęcin Volley Gubin 3:0 9, 19, 21

Wyniki kolejka 6

gospodarz gość wynik sety
Orzeł Międzyrzecz OFM Bielawianka Bester 3:1 -21, 22, 22, 19
Sobieski Żagań Olavia Oława 3:2 20; -25; -21; 20; 12
Gwardia Wrocław Olimpia Sulęcin 0:3 -23, -19, -20
SPS Chrobry Głogów AZS Zielona Góra 1:3 -18, 23, -21, -22
Volley Gubin Astra Nowa Sól 0:3 -22, -21, -21

Wyniki kolejka 5

gospodarz gość wynik sety
Volley Gubin OFM Bielawianka Bester 0:3 -12, -17, -18
Orzeł Międzyrzecz Sobieski Żagań 2:3 20, -20, 23, -23, -11
Olimpia Sulęcin SPS Chrobry Głogów 2:3 21, -21, 19, -14, -14
AZS Zielona Góra Olavia Oława 2:3 17, -21, 18, -22, -12
Astra Nowa Sól Gwardia Wrocław 3:0 20, 20, 23